GPRO menedzserek IDE!

6 / 44 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Next

Go down

Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik on Szer. Május 13, 2015 4:17 pm

BP - M1

Szerintem egy versenyen elindulni, bármilyen körülmények között, nagyon nem éri meg.

Ha tesztelsz, és nem indulsz el a versenyen, vagy rajtbalesetezel, akkor a pilótád semennyi erőnlétet sem kap. Így rémlik.

Kettőtök véleményei alapján elképzelhető, hogy a pilóta tapasztalatát (meg talán az összes többi tulajdonságát) kerekítik. Persze mi csak a kerekített értékeket látjuk. Én is így tapasztaltam idáig.

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by gutidavid on Szer. Május 13, 2015 7:50 pm

GD - A35

Nos, az előző szezonban ugye teszteltem kilencet, de csak három alkalommal emelkedett kettőt a tapasztalat. Idén eddig hármat teszteltem, ha jól emlékszem, mégsem emelkedett a tapasztalatom kettővel. Pedig nem mondhatnám, hogy sok pontja lenne... Smile

Az erőnléttel is az volt a tapasztalatom, hogy nagyjából 0-60 között 5-el emelkedett, 60-90 között 4-el nőtt, 90-110 között hárommal, aztán kettővel, most csak egy értékkel emelkedik a 90-100 körös tesztek után. Most már 132-es az erőnlétem, mert ugyan lehetne 140 fölött is, már tartottam jóga edzéseket is, amitől lejjebb esik kettővel.
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 540

Felhasználó profiljának megtekintése http://acvillam.gportal.hu

Témanyitás by zszanyi on Pént. Május 15, 2015 2:57 pm

SZZ - A112

Na ezen a versenyen egy kísérleti taktikát probálok ki, az elkövetkező 3 versenyem amúgy is kuka, s utána tudok érdmeben ismét versenyezni.

zszanyi

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás by gutidavid on Hétf. Május 18, 2015 10:58 pm

Én nem taktikázom, el fogok füstölni, a pilótám OA-ját még a szponzorok érkezése előtt le kell csökkentenem! Smile
gutidavid
Admin

Témanyitás by zszanyi on Csüt. Május 21, 2015 1:09 pm

SZZ - A112

Anyagilag elrontottam ezt a szezont 3 versennyel ezelőtt, most csak arra van esélyem, hogy az utolsó 2 futam egyikén megszerezzem a megfelelő bentmaradós pontokat.

zszanyi

Témanyitás by gutidavid on Pént. Május 22, 2015 12:39 am

Akkor hajrá! Smile)

Én már összeszedtem ezeket a pontokat, szerencsére nagyon jó pilótám van, most már a kvalikon is rendre az első három sorból tudok indulni, majd még előzni is szoktam az első körben. Most muszáj három versenyt teljesen elpuskáznom, hogy a motivációt leromboljam kellő mértékben. Nehéz lesz, mert a mostani 28. hellyel sem csökkent sokat. Smile Most talán már ki kell esnem.

Meglátjuk!
gutidavid
Admin

Témanyitás by gutidavid on Vas. Május 24, 2015 12:02 pm

Hm, negyvenvalamennyivel csökkent a motivációm a kiesés után... Már csak 116 az OA. Smile Optimális esetben még két két verseny kell, és megvan a hőn áhított 109... Smile És a +17 verseny... Smile
gutidavid
Admin

Témanyitás by Bubuskac on Vas. Május 24, 2015 9:59 pm

110 is pontosan megfelel. Smile Hm. Én sajna nem gondoltam a kiesésre... Pedig lehet akkor nem kellett volna pilótát váltanom... Na már mindegy...

Bubuskac

Hozzászólások száma : 178

Témanyitás by gutidavid on Hétf. Május 25, 2015 12:01 am

Nekem nem felel meg a 110... :)) A 109 sokkal inkább... De egyre inkább azon gondolkozom, hogy nem ezzel a pilótával kellene feljutnom két szezon múlva a próba, függetlenül attól, hogy esetleg sima ügy lehetne... :) Mindenesetre meglátjuk... :) Már vannak kiszemeltjeim...

Emlékszik valaki hasonló lefutású pályára, mint a mostani lesz? Vajon esni fog a negyedik körben? :)
gutidavid
Admin

Témanyitás by Balogh Patrik on Hétf. Május 25, 2015 2:38 pm

Én úgy számolok, hogy az elején pontosan 4 kör lesz száraz. Függetlenül attól, hogy pontosan soha nem lesz ennyi, mert nézeteim szerint vagy 3.5 lesz, vagy 4.5.

Balogh Patrik

Témanyitás by gutidavid on Kedd Május 26, 2015 3:11 pm

Ezen nézetedet igazán kifejthetnéd... Smile Érdekelne... Függetlenül attól, hogy a játék szempontjából teljesen mindegy. Razz Én 5 száraz kört várnék, de a négy is tökéletesen elégedetté tenne. Miután ki akarok esni, jókor jött az esős verseny. Smile Gondolom, végig esni fog. Smile
gutidavid
Admin

Témanyitás by Bubuskac on Kedd Május 26, 2015 3:12 pm

Én is szurkolok a full esőért, némi esély a jó eredményre és bennmaradásra. De szerintem szárazzal indulás lesz a jó. 8-10 kör.

Bubuskac

Témanyitás by Balogh Patrik on Kedd Május 26, 2015 3:48 pm

gutidavid írta:Ezen nézetedet igazán kifejthetnéd... Smile Érdekelne...
A verseny közvetítésében pl. ezt látjuk: 4. kör száraz, 5. kör esős. Viszont arra gondolok, hogy nem biztos, hogy az 5. kör elején is esett, hanem csak úgy a kör vége felé eredt el. Például.

Balogh Patrik

Témanyitás by gutidavid on Szer. Jún. 03, 2015 4:02 pm

Na, ilyeneken nem szoktam gondolkozni, mert semmi értelme. Very Happy Azaz sosem fogod megtudni, hogy pontosan melyik másodpercben ered el az eső. Smile

Úgy látom, nem volt hosszú életű a fórum. Sebaj. Aki akar, az válaszol. Smile Én némiképpen motiválatlan vagyok manapság, megcsinálom a kötelezőt, de nem töltök órákat a gép előtt. A fórum a GPRO-n nem érdekel már nagyon, meg sem nézem. Talán később ez ismét változni fog, meglátjuk... Smile

Az első támogatóm megvan, 1,200,000-et fizet. Másik három éppen 99,6%-on áll. Remélem, nem lesz gond. Very Happy Új az autóm, de nem fogom nyomni egyáltalán, csak annyira, hogy a TOP10-ben tudjak végezni. Sajnos azonban a csoportomban 8-10 menedzser hajszolja a CT100-at, eszeveszetten mennek, mint az idióták, de sebaj. A bent maradás megvan, idegeskedni valóm nincs, hamarosan újra kezdhetek tesztelni ezerrel, akkor pedig retteghet mindenki... Very Happy
gutidavid
Admin

Témanyitás by zszanyi on Szer. Jún. 03, 2015 9:33 pm

gutidavid írta:
Úgy látom, nem volt hosszú életű a fórum. Sebaj. Aki akar, az válaszol. Smile Én némiképpen motiválatlan vagyok manapság, megcsinálom a kötelezőt, de nem töltök órákat a gép előtt. A fórum a GPRO-n nem érdekel már nagyon, meg sem nézem. Talán később ez ismét változni fog, meglátjuk... Smile

Az első támogatóm megvan, 1,200,000-et fizet. Másik három éppen 99,6%-on áll. Remélem, nem lesz gond. Very Happy Új az autóm, de nem fogom nyomni egyáltalán, csak annyira, hogy a TOP10-ben tudjak végezni. Sajnos azonban a csoportomban 8-10 menedzser hajszolja a CT100-at, eszeveszetten mennek, mint az idióták, de sebaj. A bent maradás megvan, idegeskedni valóm nincs, hamarosan újra kezdhetek tesztelni ezerrel, akkor pedig retteghet mindenki... Very Happy

SZZ - A112

Szerintem csak a jó idő kicsalogatta az embereket a szabadba, esti sörözésekre Smile
Jómagam is már a 1.5 hónap múlva esedékes nyaralást várom Smile

Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni a fórumhoz mert erőteljes zuhanásban vagyok. az utolsó futamra maradt a bentmaradáshoz szükséges pontok megszerzése, viszont a kocsim annyira le amortizálódott, hogy ehhezmeg erőteljes tőke injekció kellene, hogy mindent megjavítsak.

A rossz eredmények miatt az egyik szponzor 2 figyelmeztetés után a 3. rossz futam után elhagyott.

zszanyi

Témanyitás by gutidavid on Pént. Jún. 05, 2015 2:58 pm

zszanyi írta:
gutidavid írta:
Úgy látom, nem volt hosszú életű a fórum. Sebaj. Aki akar, az válaszol. :) Én némiképpen motiválatlan vagyok manapság, megcsinálom a kötelezőt, de nem töltök órákat a gép előtt. A fórum a GPRO-n nem érdekel már nagyon, meg sem nézem. Talán később ez ismét változni fog, meglátjuk... :)

Az első támogatóm megvan, 1,200,000-et fizet. Másik három éppen 99,6%-on áll. Remélem, nem lesz gond. :D Új az autóm, de nem fogom nyomni egyáltalán, csak annyira, hogy a TOP10-ben tudjak végezni. Sajnos azonban a csoportomban 8-10 menedzser hajszolja a CT100-at, eszeveszetten mennek, mint az idióták, de sebaj. A bent maradás megvan, idegeskedni valóm nincs, hamarosan újra kezdhetek tesztelni ezerrel, akkor pedig retteghet mindenki... :D

SZZ - A112

Szerintem csak a jó idő kicsalogatta az embereket a szabadba, esti sörözésekre :)
Jómagam is már a 1.5 hónap múlva esedékes nyaralást várom :)

Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni a fórumhoz mert erőteljes zuhanásban vagyok. az utolsó futamra maradt a bentmaradáshoz szükséges pontok megszerzése, viszont a kocsim annyira le amortizálódott, hogy ehhezmeg erőteljes tőke injekció kellene, hogy mindent megjavítsak.

A rossz eredmények miatt az egyik szponzor 2 figyelmeztetés után a 3. rossz futam után elhagyott.

GD - A35

Én is félek kicsit a szponzorok hozzáállásától, de hiszek abban, hogy nem kell tíz egymást követő szuper verseny ahhoz, hogy ne hagyjon el valamelyik támogató. Inkább gyengébben kezdem majd velük a közös munkát, aztán meglátom, mikor kezdenek figyelmeztetni. :) AZtán kicsit erősebben megyek, hátha... :) Gondolom, ha nagyon bekezdek velük, azaz jön néhány dobogó, akkor utána a sima pontszerző helyek is rossznak számítanak majd. :)

gutidavid
Admin

Témanyitás by Balogh Patrik on Pént. Jún. 05, 2015 7:25 pm

A legutolsó állítást alacsony türelemmel/hírnévvel rendelkező szponzorok esetében nem tartom valószínűtlennek, de magasabb türelem/hírnév esetén ez kizárt.

zszanyi írta:az utolsó futamra maradt a bentmaradáshoz szükséges pontok megszerzése, viszont a kocsim annyira le amortizálódott, hogy ehhezmeg erőteljes tőke injekció kellene, hogy mindent megjavítsak.
Adjak pár millát? Very Happy
Annál kevesebbet kell majd adóznom a végén.

Balogh Patrik

Témanyitás by gutidavid on Szomb. Jún. 06, 2015 4:24 pm

GD - A35

Nos, végre a zsebemben van mind a négy szponzor. Smile Kapok tőlük majdnem 4,5 milliót. Most már oda kell figyelnem! Smile

Természetesen azonnal kezdem is a tárgyalásokat a következő néggyel, illetve egy ötödikkel már huszonvalahány százalékon állok. Nagyjából 30 futamra írt alá mindegyik, szerintem ez maximálisan jó dolog.

Nulla cétével is tizenkettedik helyen futottam be, ráadásul a pilótám motivációja nem emelkedett. Nagyon jó. Smile ÍGy könnyebben 110 alatt tudom majd tartani, hogy minél jobban kitoljam a feljutós szezonomat. Most ugye 102-es.

Igyekszem a következő futamon pontot szerezni, ennek érdekében úgy látom, hogy a nulla cété nem lesz elég, tehát mondjuk egy CT20-ra mindenképpen szükség lesz, ami szintén akkor jelent előnyt, ha nem tartanak fel.

Maradjunk annyiban, hogy a szponzorokkal kapcsolatosan innentől kezdve csak a saját megérzéseimre hagyatkozom, tekintve, hogy találhatunk olyan menedzsereket, akik eddig 0-1-2-3 pontot gyűjtöttek, nincsenek jó helyezéseik, inkább huszadiktól gyengébbek, mégis a tele zöld elvárású szponzorok vannak mellettük és egyik sem hagyta el őket. Fordított esetet is láttam már, a kicsi elvárású szponzor nagyon gyorsan elhagyta az ugyanúgy gyengén teljesítő menedzsert. Smile

Szóval, már nem tudom, mi az igazság... Smile
gutidavid
Admin

Témanyitás by Bubuskac on Hétf. Jún. 08, 2015 8:43 am

OB - A78

Erre már rájöttem. Az elvárás a tárgyalás alatt számít. Ha megvan a szerződés, akkor a hírnév a lényeg meg esetleg az arculat számít még, a többi onnantól már csak szürke adat. A szabályzat/GYIK egyértelműen fogalmaz, csak mivel a futam része olyan bonyolultan működik, ezt is túlmisztifikáljuk. Szóval nekem van 3 szponzorom, az egyik új, a másik kettő még rúkiból van, és eddig semmit nem szóltak, pedig volt bőven 30 fölötti helyezésem, és 25 körüli az "átlag". A bent maradás valszeg nem lesz gond, mert van egy 5. hely is 4 ponttal, de azért figyelni kell.

Bubuskac

Témanyitás by gutidavid on Hétf. Jún. 08, 2015 8:29 pm

Bubuskac írta:OB - A78

Erre már rájöttem. Az elvárás a tárgyalás alatt számít. Ha megvan a szerződés, akkor a hírnév a lényeg meg esetleg az arculat számít még, a többi onnantól már csak szürke adat. A szabályzat/GYIK egyértelműen fogalmaz, csak mivel a futam része olyan bonyolultan működik, ezt is túlmisztifikáljuk. Szóval nekem van 3 szponzorom, az egyik új, a másik kettő még rúkiból van, és eddig semmit nem szóltak, pedig volt bőven 30 fölötti helyezésem, és 25 körüli az "átlag". A bent maradás valszeg nem lesz gond, mert van egy 5. hely is 4 ponttal, de azért figyelni kell.

GD - A35

Nos, a magyar fórumon mindenki azt ecsetelte, hogy rosszul gondolom, mert az elvárás a szerződésre vonatkozik. Azaz, ha nagy az elvárás, akkor jó helyezések esetén adja a pénzt, ha kicsi az elvárás, akkor pedig a rosszabb helyezések esetén adja. Nos, ez a teória több ízben dőlni látszik, és már prós, illetve masteres vélemény is van ezzel kapcsolatosan. Na mindegy.

Én járom a magam útját, aztán eldől, kinek lesz igaza. Remélem, hogy az utolsó két versenyen nem lesz gond, mert sajnos el kell dobnom őket, nem akarok ismét mínuszban zárni. Meglátjuk, mert a futamonkénti 4,5 millió sem biztos, hogy elég lesz, ha még javítgatok, de lehet, hogy a 99-es alkatrészeket két szinttel csökkentem és rápakolok egy CT100-at, akkor az utolsó versenyre még lehet esélyem, természetesen füstölve. :)

Ti nyomni fogjátok az ovált, vagy hanyagoljátok inkább? Nekem az a bajom, hogy azon mindenképpen füstölnöm kell, hacsak valahogyan ki nem esek az elején. EZ lenne a legjobb, de lehet, hogy a CT 100 ellenére és 100 előzés, valamint törj előre rizikóval sem esek ki, így meg jól elkopik az autóm. A motornak persze mindegy lenne, mert most 64%-os, tehát mindenképpen 90 fölött lesz a futam előtt.
gutidavid
Admin

Témanyitás by Bubuskac on Kedd Jún. 09, 2015 8:27 am

Igen, emlékszem erre a beszélgetésre, és a javaslatomra is a szabályzatban, mert az angol itt egyértelműbb volt.

Az viszont már más kérdés, hogy a sok pöcök a jobb vagy a kevés, és milyen teljesítmény kell mellé. Én a közép értékeket választottam emiatt. Very Happy (3-4 pöcök és így van 3 támogatóm).

Az ovált egyébként én a szokásos módon fogom intézni, és az eredmény a füstbe burkolózó pályán elhullott autók kikerülésétől várom. Smile Most kapott új motort és váltót a kocsi, nem hiszem, hogy ezt nagyon cserélném még addig. Kéne még 1-2 teszt, hogy nyomja fel az erőnlétét a pilótának, de a jelenlegi anyagi helyzetemet tekintve talán jobb lenne spórolni kicsit és szimplán végiggurulni minden versenyen.

Bubuskac

Témanyitás by Balogh Patrik on Kedd Jún. 09, 2015 1:24 pm

Az oválpályákon az a veszélyes, hogy könnyű kikerülni a 90 százalékból. Tehát, ha már a kezdetektől füstölsz, akkor nem biztos, hogy 90 százalékon belül végzel, ami sokba kerülhet.

Balogh Patrik

Témanyitás by gutidavid on Kedd Jún. 09, 2015 7:21 pm

Ezt adom Én is. Smile

Én úgy hiszem, hogy az ovál pályán eleve ki fogok esni, aztán kell két szintet visszafejlesztenem, hogy legalább utána végig tudjak menni úgy, hogy legalább az első 15 közé oda tudjak kerülni. Tudja valamelyikőtök, hogy az ovál utáni pályának milyen lesz a kopási paramétere? Úgy nagyjából érdekelne... Ha visszafejlesztek mindent 70 körülre, akkor milyen cétével kell számolnom, hogy az első 15 közé oda tudjak kerülni. Nyilván füstölnék a végén, de ha nem vállalok cétét, akkor nem tudok majd előzni, így talán a füstöléssel előrébb kerülhetnék. Még gondolkozom. Smile

Köszi a segítséget... Smile
gutidavid
Admin

Témanyitás by Bubuskac on Szer. Jún. 10, 2015 8:38 am

Kyalami a kopósabb pályák közé tartozik 0 CT-vel kb:
FW RW En Br Ge Su Ch Co El Si Un
23 25 21 18 29 15 15 20 14 12 14
+/- eltérés lehet. Ez nagyjából az átlag.

A1-ring már lazább, itt is 0 CT-vel kb:
FW RW En Br Ge Su Ch Co El Si Un
13 14 33 29 24 19 19 12 14 16 13
+/- eltérés itt is lehet, szintén egy körülbelüli átlag.

Bubuskac

Témanyitás by Balogh Patrik on Szer. Jún. 10, 2015 9:48 am

Szerintem a füstölésre játszani nagyon nem éri meg.

Balogh Patrik

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

6 / 44 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Next

Vissza az elejére