AC Villám Focisuli és Futsal Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Hétf. Márc. 02, 2015 12:53 am

Sziasztok!

Itt folytatjuk... Hajrá...
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Hétf. Márc. 02, 2015 5:44 pm

Folytassuk! Ki lesz a legaktívabb? Remélem, aktívabb lesz a csoport, mint az előzőnél...
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by davidrozsa Hétf. Márc. 02, 2015 9:39 pm

Na kívánok eme új fórumon mindenkinek, már nagyon bele is jöttem mindenbe itt Very Happy
davidrozsa
davidrozsa

Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Kedd Márc. 03, 2015 12:36 pm

Nos, Én is nagyon remélem, hogy aktívabb lesz ez a fórum, mint a másik volt! Ez persze elsősorban rajtatok múlik! Smile

Amúgy megjegyzem, nem volt annyira katasztrófa a vasárnapi meccs... Smile
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by davidrozsa Kedd Márc. 03, 2015 3:25 pm

..., mintha kétszer annyira lett volna Very Happy
davidrozsa
davidrozsa

Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Kedd Márc. 03, 2015 7:04 pm

Hűha, ezt most nem nagyon értem... Wink
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by davidrozsa Kedd Márc. 03, 2015 7:27 pm

"Amúgy megjegyzem, nem volt annyira katasztrófa a vasárnapi meccs... "

Erre én befejeztem a mondatot:

Amúgy megjegyzem, nem volt annyira katasztrófa a vasárnapi meccs... ..., mintha kétszer annyira lett volna (katasztrófa) Very Happy
davidrozsa
davidrozsa

Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Szer. Márc. 04, 2015 12:09 am

Ahogy érzed, kedves Dávid... Razz Boros Úrral vitázhatsz később erről szerintem. Razz
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Szer. Márc. 04, 2015 11:07 pm

Boros Ur az mondja hogy vagy csak a sajat erdekeit kepviselne a vitaban, vagy annak az oldalara allna aki tobbet fizet erte! Boros Urral varjuk a teteket, kezdolicit 500 huf. Hajra Wink
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Szer. Márc. 04, 2015 11:11 pm

Amugy van egy olyan erzesem hogy csak mi 3an leszunk a forumon... igy a vitankat inkabb egy szukkoru taktikai ertekezlette leptetem elo. Innentol kezdve a kerdes adott. A fejlodes megkerdojelezhetetlen! Miert nem akarnank esetleg legkozelebb egy ici picit szorosabbat?
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Szer. Márc. 04, 2015 11:14 pm

Tovabba szerintem a labda kerek, legkozelebb nyerhetunk is! Smile

#8
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Csüt. Márc. 05, 2015 12:43 am

Na, a labda valóban GÖMBÖLYŰ! Nem pedig kerek. Tudod, mi a "kerek" fogalma? Smile Nézz utána! Amúgy persze igazad van, legközelebb nyerhetünk is. Hiszen miért is ne? Smile Nem rajtam múlik ez sem. Smile
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Csüt. Márc. 05, 2015 7:20 am

Ha te meg ezen is kiakadsz.. akkor legyen gombolyu. A lenyeg hogy ide-oda pattog! Smile
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Csüt. Márc. 05, 2015 7:23 am

Kepzeld tegnap voltak a suliban az FTC Futsaltol! Bemutato orat tartottak a sportrol Smile en buszken kihuztam magam, majd kapott egy talpas szort az egyik fradis edzo mikozben beszelt, kijelentettem: Villam! Smile
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by davidrozsa Csüt. Márc. 05, 2015 5:40 pm

Ádi, legközelebb a meccs előtt szólj, ha nyerni akarsz, ne utána... Így persze, hogy kikaptunk, senki nem mondta, hogy nyernünk kéne Very Happy
davidrozsa
davidrozsa

Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Pént. Márc. 06, 2015 9:02 am

Ott a pont... Smile

Elkészült Tetzel Ádám igazolása, illetve kész van Olivéré és Balogh Barnáé is! Vasárnap sportorvos, ne feledjétek! Smile
Illetve szólni kellene Kupeczki Daninak, hogy csináltassa meg legalább a sportorvosit, ha már nem akar jönni, illetve Tóth Balázsnak is mondani kellene, hogy jöjjön, amikor csak teheti, illetve neki is orvosi! Ahogy mindenkinek! Benkő Gabinak is, stb... Mityka Andris, etc...
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Pént. Márc. 06, 2015 9:02 am

Ott a pont... Smile

Elkészült Tetzel Ádám igazolása, illetve kész van Olivéré és Balogh Barnáé is! Vasárnap sportorvos, ne feledjétek! Smile
Illetve szólni kellene Kupeczki Daninak, hogy csináltassa meg legalább a sportorvosit, ha már nem akar jönni, illetve Tóth Balázsnak is mondani kellene, hogy jöjjön, amikor csak teheti, illetve neki is orvosi! Ahogy mindenkinek! Benkő Gabinak is, stb... Mityka Andris, etc...
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Pént. Márc. 06, 2015 3:13 pm

Vasarnap hanykor es hol lesz az orvos? Hova kell menni? Nekem a keso delutani idopontok lennenek alkalmasak (pl: 16.30tol barmeddig, de addig ne :/ )
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Hétf. Márc. 09, 2015 10:14 am

Már túl vagyunk rajta... 10:14:08
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Hétf. Márc. 09, 2015 11:33 am

Ezt meg penteken irtam Smile
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Szer. Márc. 11, 2015 12:45 pm

Elmarad a szombati meccs a Pénzügyőr ellen, mert nem csináltátok meg az orvosikat!
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by gutidavid Vas. Márc. 29, 2015 3:24 pm

Sziasztok!

Engem nem érdekel, hányan írtok itt, vagy hányan olvassátok, de örülnék neki, ha minden meccs után megosztanátok, mit gondoltok, vagy a meccsek előtt, hogy mire számítotok, stb... Nem véletlenül hoztam létre a fórumot, mégsem írtok ide semmit.
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Hétf. Márc. 30, 2015 5:10 pm

Hát legyen, nem kell többször mondanod, írni amúgy is szeretek.
Mellesleg szóltam a többieknek, hogy olvasgassák a fórumot!

Nagytétény SE - Pénzügyőr U19-es bajnoki mérkőzés, ápr. 02. csütörtök.
A hazai pálya előnye nálunk egyáltalán nem látszik. Számunkra mindegy, hogy mikor és hol kell játszani, mert a végeredményünkre biztosabb odds-okat adnak tippmixen, mint San Marino vereségére. Valahogy így állunk mi is, bárki ellen is játszunk, még ha egy fikarcnyi esélyünk is lehetne, akkor is veszítünk! Nem tudom, hogy miért. Olivér személyében nőtt a "tehetséges és ügyes" játékosaink szűk sora, Oli egymagában is tudja pótolni Gabit. Továbbá Barna a kapuban számomra meggyőzőbb teljesítményt tud nyújtani, mint anno József sporttárs, aki éppenséggel sérült, így nem is lesz jelen. Barna nagyon hasznos tagja lett a csapatnak, U15-ös társával egyetemben, Gergővel. Gergő harcias, nem fél és küzd. Hajt! Nagyon fontos dolgok ezek. A csapat feléből hiányoznak! Szerény véleményem szerint magamról nem kell írnom, hogy mit jósolok magamnak a legendás jobbhátvédnek, hiszen ez csapatjáték. A szurkolóimat azért megnyugtatom, ezen a meccsen is lesz olyan dolog, amit megint én rontok el Very Happy . A védelem közepén muzsikáló Töffy megbízható játékosunk, ha élete formájába lendülne, és Sergio Ramos szintjén játszana, talán.. Hasznos tagja a csapatnak Töffy! Belsővédő társa Inczédi Joci lesérült, így nem tudom, hogy ki játszhatna a helyén. Balutól sokkal többet várnék, túlzottan fél, óvatosan közelíti a lasztit stb. Balu képességeivel sokkal többet is kihozhatna a meccsekből. Scholes nem elsz csütörtökön, róla nem ejtek szót. Ha U15-ből Máté is érkezik, akkor egy robbanékony centerrel vagyunk előrébb. Máté biztosabban nyúl a labdához, mint több U19-es "nagyjátékos"! Jona képességeit nem kell ecsetelni, ha jó napot fog ki, egyedül megoldhatja előre játékban a problémáinkat. Tetzel Ádámtól megint csak többet várnék, valamint a nagy-nagy visszatérő Balogh Barnától is. Ez a csapat, mi vagyunk a csapat, ezzel a csapattal vágunk neki a csütörtöknek, a Pénzügyőrnek!
Ajánlom is nekik, hogy vigyázzanak a pénzemre, de csütörtökön remélem rossz napot fognak ki. Nem lehet megjósolni, hogy mire számíthatunk. Én személy szerint mire számítanék egy ilyen meccsen? Jó hangulat, móka, kacagás..
A félidőben még szorosabb az eredmény a végéhez képest. Komolytalan csapatunk van, akikkel nehéz összedolgozni, nem vagyunk képesek végigcsinálni azt a pályán, amit megbeszéltünk. Ezeket csak fejben tudjuk, de ott nagyon.. mehetnénk már sakkozni!
Arra számítok, hogy megint lesz legalább 2-3 talán 4(!) nevetséges védelmi hibából kapott gólunk, és ezeken kívül lesz még minimum 1-2, talán több matt helyzet, ahol az amúgy sem 5 csillagos német válogatott védelmünket, lefocizzák, végig játsszák, mattig játsszák.
Ezen kívül reménykedem benne, hogy képesek leszünk akár 10-12 passzig is tartani a labdát és TUDATOSAN terelgetni építkezni azzal. Ezalatt arra gondolok, hogy felhozzuk, átforgatjuk, kijátsszuk és megpróbáljuk lövéssel befejezni a támadásunkat. Ha ehhez hasonlóból lesz 4-5-6 a mérkőzésen, akkor elégedett leszek. nekünk nem kéne siettetni a dolgainkat, sem a támadásépítést, sem a labdakihozatalt sem a labdajáratást, sem a befejezést. Ugyanis nincs miért! Ha kapkodunk, akkor csak elrontjuk saját magunk elől a "helyzetet". De erősen érezni lehet több játékosban is ezt, hogy képes kapkodni, túlcifrázni, túlbonyolítani, elrontani, sokszor rossz döntéseket hozni. Én is ilyen vagyok. kapkodnunk akkor sem kéne.

istenigazából vereségre számítok, de ugyanakkor helytállásra is. Minél tovább kell tartanunk a szoros eredményt, amíg csak lehet! Nem kell félni az ütközésektől, párharcoktól, meg kell nyerni azokat!
Király Patrikról még nem beszéltem az előzetesen írt névsoromnál. Nos az Ő játékán érződik az, ha megy neki, nagyon jó, ha nem megy átlagos.. Ha menne neki csütörtökön, Jonával és Olivérrel egyetemben a középpályájukat le tudnánk szedni. Továbbá kreatív játékosaink alkotnák a mi közepünket.

Hosszas gondolkozás után, arra jutottam, hogy nem tudom, mit kéne még most itt írjak! Mi az, amit még hozzáfűzhetnék egy ilyen "egyértelmű" meccshez. Mit várok? Helytállás!
Helytállást? Küzdést, magabiztosságot, jókedvet stb..
Azt várom, hogy mindenki érezze annyira a saját csapatának ezt, amennyire én teszem, és mindenki annyira nézze az ellenfelet ellenSÉGnek amennyire én teszem, mert csapatként egymásért is harcolunk. Nem elég ha 3-4 játékos rántja le az ellenfelet, nem alég ha csak pár játékos mer keményen odalépni, NEM ELÉG HA CSAK A CSAPAT FELE MERI KEMÉNYEN ODATENNI MAGÁT!
Mit várok? Még mindig ez a kérdés.. Hm.. Helyállást!
Mindenkitől a legjobb tudása szerint való játékot, hogy véres térddel, szakadt nadrággal, lyukas sportszárral és letépett mezzel jöjjünk le a pályáról. Hogy meccs után azt lehessen mondani bármiféle eredménytől függetlenül, hogy mi megtettünk mindent!
Mit akarok? Csapatot!
Villááááááááááááááááááááááááááááám!!!!! Very Happy Smile
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by davidrozsa Hétf. Márc. 30, 2015 6:42 pm

Na hát nekem az előző meccs után voltak gondolataim, de hát azokat már mostanra ölfelejtettem. Majd a csütörtöki mérkőzés után újra összeszedem a gondolataimat, addig holnap még megpróbálunk alkotni valamit Goldballon. Smile
Egyébként elvárásaim a csütörtöki meccstől nincsenek nagyon, illetve hát minden meccsre általában ugyanazok, de gondolom ez mindenkinél így van. Tisztes helytállás, kűzdés, jó játék stb. (jah és persze sikeres szőrök Smile))) Remélem meg tudjuk majd nehezíteni ellenfelünk dolgát.
Hajrá Villám! Hajrá Tétény!
davidrozsa
davidrozsa

Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Szumuk Kedd Ápr. 07, 2015 10:55 am

Üdv.

Az előző meccsről a véleményem:
Csak az első félidőből szabad kiindulni. 1-0 és nincs miről beszélni. A másodikban egy másik csapat volt a pályán.. a felnőttek egész héten kinevettek engem emiatt. "Te, jobbhátvéd?" "Kaptatok 14-et egy félidőben?" És erre mit mondjak. undorító társaság. Én szeretek itt játszani, itt a barátaim között a Villámban, ezt mondtam az ellenfél egyik játékosának is meccs után, amikor érdeklődött, hogy mit keresek itt? Mert ez az igazság. Nem érdekelnek a vereségek, csak a játék, csak a játék! Csak az, hogy jól érezzük magunkat, mert a football egy szórakoztató színház. nem kell nekem akkor a felnőtt, hogyha nagyképűsködnek és flegmúlnak. Nélkülünk hol lennének. Kissé kiakadtam. megbántottak.
Én szeretek itt játszani, és szívesebben játszom a barátaim között és vesztek el minden meccset, mint hogy kapjak pár ezer forintot, és 10 perceket (se) játsszak a "nagyoknál".
De visszatérve a csapatunkra, a mai meccsen is a játék lenne nekem a fontos, hogy játsszon a csapat, hogy mindenkiben égjen a tűz, amiről mindig is beszélek. Fontos, hogy a barátaimmal játsszak egy jó közegbe, fontos h élvezzem és élvezzük a játékot, fontos hogy megpróbáljunk jól játszani. Nem érdekel ma se az eredmény, az érdekel, hogy a pályán játszunk a labdával, vagy csak szenvedünk, mert a kettő között van különbség!
Szumuk
Szumuk

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19 Empty Re: AC Villám Focisuli és Futsal Club - U19

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.