AC Villám Focisuli és Futsal Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GPRO menedzserek IDE!

+8
totitomi
kareszty
Luremt
zszanyi
antimi
madbboy
Balogh Patrik
Balogh
12 posters

44 / 44 oldal Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Joaquinkinty Hétf. Jún. 19, 2017 9:59 am

Hahahaha , only a little tanned Wink

Joaquinkinty

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Hétf. Jún. 19, 2017 5:41 pm

It's funny... Very Happy How is your career? Very Happy
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Hétf. Júl. 08, 2019 4:00 pm

Sziasztok ismét!

Ketten is érdeklődtek, így javaslom, melegítsük fel a fórumot! Mára kiválóan alkalmas telefonról is. Smile
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Pént. Júl. 12, 2019 2:19 pm

Üdv! Bár a telefonom aksija épp púposodóst játszik, de gépen is kiváló lesz a dolog. Smile

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Vas. Júl. 14, 2019 5:40 pm

Nekem jobb itt, nem sűrűn vagyok számítógép közelében. Very Happy
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Vas. Júl. 14, 2019 9:41 pm

Nekem is teljesen jó itt, legalább több ember láthatja.

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Hétf. Júl. 15, 2019 1:39 pm

Ez is igaz. Feltéve, hogy érdekel valakit. Very Happy Írok majd a többieknek is, akiket elérek.
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Szer. Júl. 17, 2019 11:00 am

A tegnapi futam türhetően sikerült, kipróbáltam az 50-es CT milyen, és hát van olyan pálya, ahol már belefér. Mint ez is. Így 11. lettem, ami az eddig is rekordnak számító pros eredmányem (egyszer már voltam 11. Ez több dolgot vetít előre. Ez jó autó szint, a pilóta sem rossz, van remény, de tartani kell a szintet, amihez ennyi bevétel kevés, szóval el kell dobni pár futamot, és amikor felcsillan a remény, akkor megtolni. Mondjuk egy olyat, amikor a guminak kedvez az időjárás, mert ez nem olyan volt.
Az új taktikám is hatásosnak bizonyul, mindkét alkalommal egyedül voltam a boxban, megint sikerült összehozni a csoport leggyorsabb boxidejét, szóval ez így kafa.

Kérdés még, hogy a boost körök mennyivel is több benyát esznek? És mennyivel is esznek több motort (és mást)? Ennek lehet még jó hatása egy megfelelően kiválasztott időpontban.

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szer. Júl. 17, 2019 7:02 pm

Nos, pontosan ezért szép ez a sport. Több út vezethet a sikerek felé! Gondolhatom Én azt, hogy nem így, meg nem úgy kell csinálni, viszont, ha te mégis eredményes vagy ezen az úton, akkor azt valóban folytatni kell! Smile Nem vitás.

Mindazonáltal szerintem az autó szint, a pilóta tulajdonságok és a tesztelések háromszögéből legalább az egyiknek messze ki kell emelkednie ahhoz, hogy sikeresek lehessünk. Hozzáteszem, magamat nem tartom sikeresnek, hiszen vegetálok, feljutni nem sok esélyem van, viszont a kiesés sem fenyegetett eddig. Ha sikerülne is netán feljutni, játék politikámmal később kiesnék masterből az első szezon végén.

Ez az első szezonom, hogy igazából megpróbálok némi pénzt gyűjteni, aztán indulhat az építkezés, felkészülés a magasabb osztályra. Smile
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Pént. Júl. 19, 2019 9:44 pm

Az a felismerés hatolt most belém, hogy megfelelő futamot választva, egy nem túlkoptatott autóval és 50-es CT-vel simán tudok pontot szerezni. Már csak a nagyon kemény költségvetési fegyelem kell hozzá meglegyen. Eldobni futamot amikor kell, és nagyon tolni, amikor esély mutatkozik.

A felismerés ennek a futamnak az eredményéből született, nem csak úgy random.

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Csüt. Júl. 25, 2019 4:05 pm

Na jó, ilyenkor van az, hogy elbízta magát az ember... Viszont! Új tapasztalat. Mintha az energia összefüggne a hőmérséklettel. Melegben jobban fogy.

Most viszont akkor azt tesztelem, hogy pl egy 38 hely 90% alatt hogy fizet. Megyek minuszba, vagy sem.

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Szomb. Júl. 27, 2019 3:01 pm

Mot Alv Váltó
71% 90% 97%
100%100%100%

Na és melyik alkatrész romlott el? Hát a motor! Mondjuk a 3-ból egy rossz motorral a legkönnyebb végigmenni, úgyhogy most örülök. De akkor is érdekes, hogy a váltó végig bírta.

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szomb. Júl. 27, 2019 5:22 pm

Vicc az egész. Múltkor füstölés volt betervezve, mert száz fölé vártam a kopásokat. Egy körben sem jött elő semmilyen probléma. Máskor meg kiesel. 🤔
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Kedd Aug. 06, 2019 11:51 am

Múlt hét kedden, a ritka defektes napok egyike volt, úgyhogy megtudtam a 37. helyért mennyit fizet féláron. Szerencsére pluszos maradt az egyenleg, bár azért nem túl acélos, pénzgyűjtésre nem való.

Pénteken ezzel szemben törött alvázzal sikerült újból végigmenni, szóval most olyan bőven vagyok eleresztve, hogy csak na. A héten még füstölgés, és az utolsó 4 futamon kellene egy kis erődemonstráció. Hátha akkor már kopik annyit a csoport, hogy lesz esélyem valamire. De kb úgy van kalkulálva a dolog, hogy nem igazán kell a kocsihoz nyúlni, csak előtte kell egy elég erőset venni. Amire így van is elég pénz. Még jobbra is, mint eredetileg gondoltam. Sőt, van némi mozgástér arra is, hogy a pályákhoz igazítsam a karakterisztikát. Meglátjuk, de még van remény.

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szer. Aug. 21, 2019 4:49 pm

Most elég mérges vagyok, ez az utolsó futamra tartogatott eső kiidegel. Sad Ez szerintem menedzsereket fog tönkretenni, mert sokan az eső miatt fognak 40-50 milliót is elkölteni felújításra. Én nem megyek bele ebbe a játékba! Mindenesetre nevetséges.

Elégedett vagy a szezonoddal?
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Szer. Aug. 21, 2019 5:04 pm

Oh, még nem is néztem, hogy esős futam lesz. Az nekem külön jó. Smile
Gyorsan ránézek...

Egyébként elégedett vagyok, helyek közel. Sikeres volt a tervezés, bár azt rosszul kalkuláltam, hogy mennyire fog fogyni egy 8-as motor, úgyhogy ez +14 millió költség volt, viszont megszereztem életem első (és eddig egyetlen) Pro-s pontját. Ez éppen nem elég jelenleg a bentmaradásra, ezért se vagyok túl elégedett, de az utolsó futam esőjével lehet szerencsém. Az előző futam kvalija alapján ez simán lehet újabb pontszerzés. Csak annyi a baj, hogy még 1 pont nem elég...

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Csüt. Aug. 22, 2019 12:38 pm

Izgalmasságos lesz az utolsó futam. Kb rookie koromban izgultam ennyire utoljára. Very Happy Megvolt a kvali, nem sikerült rosszul, és már pozitív az egyenlegem, bár a 8-as alkatrészek kopásnövekedése miatt még egy rendkívüli kiadásom lett, így már kb 20 milliós plusz költségem van... De ha bent tudok maradni, az nagy szó lesz!

Más téma: szárnyeltolás.
Mit tudsz róla? Én most egy elég komolynak tűnő felfedezést tettem, de több infó kell. Mondjuk eddig is gondoltam, hogy így van, és már próbálkoztam is a dologgal, csak most úgy tűnik fordítva van, azaz egy minusz egyes szorzó kell, mint eddig feltételeztem.
Konkrétabban: a kocsi PHA-ja és a pálya PHA-ja alapján kell kalkulálni, hogy mennyivel kell eltolni a szárnyakat.

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Pént. Aug. 23, 2019 10:51 pm

És megvan a bentmaradás! Ez volt a legizgalmasabb utolsó futam eddigi pályafutásom során! 5 ponttal 22. helyen zárom a szezont! Ilyen erős Pro-s szereplésem még sosem volt!

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Pént. Aug. 30, 2019 7:13 pm

Nagy a szezont egy jó rajthellyel indítom. Smile Az időm meg még jobb is mint a tied. Very Happy Te akkor még kacérkodsz a feljutással? Milyen gumival startolsz? Tippre 2 kiállás lágy gumival.

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Pént. Aug. 30, 2019 10:30 pm

Érdekes. Életem legjobb Pro-s szereplése, és csalódott vagyok... Nyerhettem volna. De még sosem volt Dunno gumim, és azt sem tudtam, hogy az extra lágy gumik ilyen jól bírják. Főleg mert nem is sokszor rakok fel ilyet. Smile Jó szezon nyitás, túl sok aggódnivalóm nincs. Smile Azért pár pont még kéne, hogy ne kelljen túlizgulni a szezon végét. Very Happy

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szomb. Aug. 31, 2019 5:19 pm

Bocsi, nem nagyon figyeltem ezt a részt, mert a csapat dolgaival voltam elfoglalva.

Neem, nem akarok feljutni, még két versenyem van a jelenlegi pilótámmal, de dobogót vártam. Sajnos a 25-27 másodperces kiállások megpecsételték a sorsomat, hiszen a 38 másodperc hátrány a győzteshez képest egyáltalán nem rossz. Ő pedig 15-16 másodperc körüli időket csinált.

Nyomom a melegben is, a tartós gumi talán szerencsés lehet, nincs sok contis, a dunnósok pedig nem olyan jók hőségben. Meglátjuk, TOP10-et várok a pénz miatt.

Amúgy gratulálok a bent maradáshoz, illetve most már készülhetsz a következő szezonra, mert ebben az évadban sima ügy lesz. Smile
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Szomb. Aug. 31, 2019 9:41 pm

Egyáltalán nem gond, ha nem olvasod. Itt kiadom magamból a dolgokat, vagy a csapatnak. Smile Remélem, hogy sima ügy, lassan gondolni kell egy újabb szerződéshosszabbításra, hogy következő szezonban megcélozhassam a mastert. Very Happy

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 44 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

44 / 44 oldal Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.