AC Villám Focisuli és Futsal Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GPRO menedzserek IDE!

+8
totitomi
kareszty
Luremt
zszanyi
antimi
madbboy
Balogh Patrik
Balogh
12 posters

2 / 44 oldal Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Next

Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by zszanyi Csüt. Ápr. 23, 2015 4:53 pm

Sziasztok!

Szányi Zoltán A-112. A 4-ik szezonomat kezdem meg, (az első csak 10 futamos volt), s nekem még sok pályán nincs tapasztalatom (mondhatni nem versenyeztem rajta), de dolgozok az ügyön. Jómagam egy neten fellelhető excellel dolgozok, amit egy másikkal egészítettem ki. Érdekes, hogy a két táblázat nem mindig korrellál egymással.

Az első 10 futamom 50% riskkel ment rookieban, s a szezon végén egy vegyes 1-2es kocsival:) Akkor mégnem fogllakoztam az épülettel, személyzettel.

Második szezonban 4-es kocsival fejeztem be az R74-et, 1 pont híjja volt a feljutásnak.
Harmadik szezont átlag 5-ös kocsival fejeztem be.

Szezon 44: 185 tesztkör
Szezon 45: 395 tesztkör
Szezon 46: 90 tesztkör
Szezon 47: 100 tesztkör

Ebből adódóan a tesztből adódó kocsi karakter pontok az adott szezonban:
S44: 2-1-1
S45: 6-6-6
S46: 3-3-3

A szezont:

S44: 26-20-23-mal
S45: 57-57-52-vel
S46: 66-67-64-gyel fejeztem be.

S a személyzetem 10-3-11-gyel áll jelenleg.

zszanyi

Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by zszanyi Csüt. Ápr. 23, 2015 5:09 pm

SZZ-A112

Nekem még van mit tanulnom a kocsi pontos beállításáról Smile

Ahogy kiderül számomra most, Dávid autója nem sokkal volt erősebb vagy úgymond karakterisztikusabb az előző szezonban rookie osztályban, mégismindig 3-4 masodperccel gyorsabb volt nálam minden qualification session-ben. 72-70-68 volt az autóm legjobb állapotában, de a személyzete képességei viszont lényegesen magaabbak voltak az enyémnél ( s valószínú a pilóta is jobb volt+ a beállítási tapasztalatok is sokat dobtak a különbségen.).

zszanyi

Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Luremt Csüt. Ápr. 23, 2015 7:50 pm

Láng Roland A-92

Én nem rendelkezem olyan sikerekkel, mint Ti, viszont rengeteg futammal és sok-sok olvasással a hátam mögött csomó információval rendelkezem.
A GPRO fórumon mondtam, hogy nem veszem komolyan a játékot, de ha őszinte akarok lenni - és itt a válogatott társaság előtt az leszek - lusta voltam a megszokottnál több időt szánni a játékra és linkségből nem hasznosítottam kellőképpen a tudásom.
Tehát - ha újabban már ennyi időt töltök a GPRO-n - ezen igyekszem változtatni. Smile

Erre a szezonra én is ráállok a tesztelésre, de a 3. futamig vegetálok, mert szeretném meghosszabbítani a pilótám szerződését, amire csak akkor lesz lehetőségem.
Én a teszteléstől leginkább a pilótám képességeinek ugrását (nevelgetés) várom. Célom első körben a bennmaradás.

Luremt

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kaposvár

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Csüt. Ápr. 23, 2015 8:20 pm

Luremt írta:Láng Roland A-92

Én nem rendelkezem olyan sikerekkel, mint Ti, viszont rengeteg futammal és sok-sok olvasással a hátam mögött csomó információval rendelkezem.
A GPRO fórumon mondtam, hogy nem veszem komolyan a játékot, de ha őszinte akarok lenni - és itt a válogatott társaság előtt az leszek - lusta voltam a megszokottnál több időt szánni a játékra és linkségből nem hasznosítottam kellőképpen a tudásom.
Tehát - ha újabban már ennyi időt töltök a GPRO-n - ezen igyekszem változtatni. Smile

Erre a szezonra én is ráállok a tesztelésre, de a 3. futamig vegetálok, mert szeretném meghosszabbítani a pilótám szerződését, amire csak akkor lesz lehetőségem.
Én a teszteléstől leginkább a pilótám képességeinek ugrását (nevelgetés) várom. Célom első körben a bennmaradás.

GD - A35

Szerintem a szezon második felében - inkább a vége felé - simán veheted az akadályokat és megszerzed a bent maradáshoz szükséges pontokat, de talán már előbb. Egyik ismerősöm ezt csinálta szezonokkal ezelőtt. Felment rookie-ból hármas autóval, majd ott emelgette a szintjeit apránként, és a végén szerzett két futamon is annyi pontot, hogy simán bent maradt. Smile

Szurkolok Neked! Smile
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Luremt Csüt. Ápr. 23, 2015 8:26 pm

gutidavid írta:Egyik ismerősöm ezt csinálta szezonokkal ezelőtt.

Mesélted...
Mit gondolsz, miért vállaltam be?! Wink
Utánanéztem a dolgoknak, és lévén röhögve feljutottam 3-as autóval feleslegesnek éreztem feljebb nyomni.
A pilótámban és a tesztelésben bízok! Smile

Luremt

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kaposvár

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by antimi Pént. Ápr. 24, 2015 10:10 am

Antós Imre (A-46)

Személyzet képességei
Tapasztalat: 13
Motiváció: 1
Technikai szakértelem: 21
 
Stresszkezelés: 17
Koncentráció: 16
Hatékonyság: 16

Ez gondolom elég jó amában, de gondolok a jövőre , fel akarok jutni, ezért nyomom még tovább őket!

antimi

Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 11.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by madbboy Pént. Ápr. 24, 2015 11:45 am

Szerintetek 120 liter benya 6-os autóval és 150 tech betekintéssel tényleg elég???
Nekem kevésnek tűnik még esőben is.

madbboy

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Pént. Ápr. 24, 2015 12:32 pm

GD - A35

Antós Iminek írom: a személyzeted nem rossz, de emelned kell, hogy próban is sikeres legyél! Szerintem! :)

Keresnyei Iminek üzenem:

Nézd meg a korábbi versenyeket! Én megtettem, százharminc liter körül tankoltam akkor, de gyengébb volt a pilótám és az autóm is. Szóval, a százhúsznak elégnek kell lennie mindenképpen!

Gyanítom, hogy valamilyen kalkulátort használsz és nem nézed meg a korábbi versenyeket, esetleg nincs is adatod azokról.

Én is használok kalkulátort, nem is egyet. Mindazonáltal gyorsan leszögezem, hogy mindent kiszámolok magamnak, akár a korábbi versenyek alapján! Ha kapok egy értéket, azt összevetem a korábbi 210 versenyem valamelyikével és eldöntöm, mi legyen. Sajnos nem kevés alkalommal vert át már valamelyik program...

A legdurvább az volt, amikor az előző szezon végén az elitben a programra hagyatkoztam, mert itt még nem volt tapasztalatom... Rosszul tettem, mert a TOP10-es helyezés helyett két körrel a vége előtt ki kellett állnom tankolni... Ideges voltam, mert akár pontot is szerezhettem volna...

MÁS: Szerintetek meddig fog esni az eső? Én úgy hiszem, hogy akár végig is eshet. Mindkét kvalin esett, ilyenkor pedig nekem az az érzésem, hogy nem fog elállni, vagy csak a végén. Megérzések?
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by madbboy Pént. Ápr. 24, 2015 1:03 pm

Jól sejted Dávid! Kalkulátort használok (szintén nem csak egyet). Elkezdtem adatok gyűjteni, majd rájöttem, hogy az kevés, aztán egyre több mindent gyűjtöttem, aztán elszállt, az agyam utána... na azóta, csak hobbiból játszok. Ha most sikerül megmaradnom PRO-ban, akkor elkezdem komolyan venni az adatgyűjtést, illetve írtam, hogy ha valakinek van alap táblázata, szerintem megérné közösen tölteni adattal. Egy azon szezonban , különböző szinteken és csoportokban, más gumival-személyzettel. Ilyen csak nagyon kevés csapatnak áll rendelkezésére, mert mint korábban írtam neked, előbb-utóbb a csapattagok összecsiszolódnak, egymáshoz idomulnak. Személy szerint nagyon támogatom egy ilyen táblázat létrehozását!

Ami az esőt illeti: bízom benne, hogy végig esni fog, legalábbis erre készülök. Talán azért is, mert erre a legkönnyebb. Ha eláll azonnal kijövök. Emlékeim szerint nem szokott elállni 50% feletti valószínűség esetén.

madbboy

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Pént. Ápr. 24, 2015 1:27 pm

Emlékeid szerint... Smile Hmm...

Nos, Én már futottam olyan versenyt, ahol többször eleredt és elállt... Smile Meg olyat is, hogy kis százaléknál is esett, valamint magas esélynél egy csepp sem eset...
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by madbboy Pént. Ápr. 24, 2015 1:34 pm

Pontosítok:
Ha a második edzésen esik, akkor ugye tuti esős a rajt.
Ha ezt követően 50% feletti az eső valószínűsége, akkor nem áll el.
Nekem is volt szerencsém az elmúlt közel 200 futam alatt ehhez, ahhoz. Smile

Igen, emlékeim szerint. Mint írtam, a cc. 50 futamos táblázatom elszállt, azóta nem volt erőm hozzá, hogy újra nekifogjak...

madbboy

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by zszanyi Pént. Ápr. 24, 2015 1:45 pm

gutidavid írta:GD - A35



MÁS: Szerintetek meddig fog esni az eső? Én úgy hiszem, hogy akár végig is eshet. Mindkét kvalin esett, ilyenkor pedig nekem az az érzésem, hogy nem fog elállni, vagy csak a végén. Megérzések?


SZZ-A112

Én úgy számolom, hogy az első 0-30p, 30p-1h alatt tuti esni fog.. ez kb 34-36 kör lehet. 3-ik szakaszban 1h-1h30 között jó eséllyel még mindig esni fog , ez kb 52-54 kör végét jelentheti. Az utolsó 7-9 kör meg...szerintem ott el is állhat akár 2-3 kör múlva.

Ellenben én is a futam egészét tekintve esős versenyre számítok.

zszanyi

Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Bubuskac Pént. Ápr. 24, 2015 2:09 pm

Én is esős futamra számítok, de szerintem legalább 2-szer el fog állni, és egyszer elered. Az ilyen végig 50% körüli futamoknál ez az általános... De azért többet esik mint nem.

Én egyébként nem kalkulátorozom, hanem minden pilóta esetén van egy jegyzettömb táblázatom, hogy milyen motor mellett mekkora pálya fogyasztás mellett mennyit fogyaszt 1 km-ren. Ez a legpontosabb... Ha valami egy üres lyuk következik, akkor meg lehet becsülni a táblázat többi eleméből, vagy a hasonszőrű pilóták számaiból. Nagyon ritkán rontottam emiatt (igazából ez mindig elég pontos volt, csak egyszer hibáztam a saját egóm miatt).

Bubuskac

Hozzászólások száma : 191
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Pént. Ápr. 24, 2015 2:17 pm

Na jó, szóvalakkor:

- S39 R14 Sepang: az első félórában az eső valószínűsége asszem 60-70% az első félórában. Erre nem eláll a 7. körben? Méghozzá a 21. körig száraz a pálya.

- én, a masteres pilótámmal 125.5 liter üzemanyagra számítok esőben...

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Pént. Ápr. 24, 2015 7:48 pm

Tegyük gyorsan hozzá, hogy az üzemanyag mennyiség nagyban függ az autódtól, valamint a pilótád tulajdonságaitól, azok közül is elsősorban a tapasztalat és a technikai betekintés. Amennyire tudom. ÉN mindenesetre 98 +48 literrel száguldok. Az első etapot szeretném elhúzni legalább 42 körig... Ha nem áll el, akkor nagyon gyors leszek utána. Ha eláll, akkor még nem tudom, mert vizes beállítással futok. A fele-fele dolog nekem nem jön be.

Kíváncsi leszek, mi lesz. Lehet tippelni... Bár, talán már későn van ehhez... Smile

Szerintem végig esni fog. Smile Vagyis, inkább remélem...
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by madbboy Pént. Ápr. 24, 2015 8:12 pm

Köszihello! Elállt bakker! Sad

madbboy

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by madbboy Pént. Ápr. 24, 2015 8:23 pm

És újra esik! Very Happy

madbboy

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by madbboy Pént. Ápr. 24, 2015 9:48 pm

Az 50 ct ilyen kevés pro-ban vagy valami más miatt ilyen sz@r a versenytempóm??? Rég vártam ennyire versenyt, de lehangol a 10 rajthely után, hogy körönként kapok 2 másodpercet az elsőtől minden körben, minden időjárási körülmény között! Sad((

madbboy

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Pént. Ápr. 24, 2015 11:08 pm

SZerintem ne menjen el a kedved! Smile

Engem is sokan lesajnáltak a feljutás után, erre mi történik? Szerencsétlen módon mindig a legrosszabbkor áll el az eső, aztán a legrosszabbkor ered el. Smile Az vígasztal, hogy a leggyorsabb kört megfutottam így is, a feljutás utáni első futamon... Vizes beállításokkal, de száraz pályán... EZ több, mint biztató. Smile Szerintem. Azt meg tudtam, hogy esőben nem fogok brillírozni, de a vizes pályán sem voltam katasztrófa. Smile

+4 erőnlét pont ismét befigyelt, szóval gyúrom a pilótámat, ahogy csak tudom. Smile

Az lehetséges rookieban, hogy valakinek 40%-ot emelkedik a szponzori tárgyalása egyetlen futam után? Ha igen, miként?
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szomb. Ápr. 25, 2015 2:30 pm

GD - A35

Ti mit szóltok ahhoz, amit a fórumon írnak többen? Én úgy tapasztaltam, hogy minden szponzori tulajdonság akkor jó, ha minél zöldebb! Erre máris írja Szuromi elvtárs és Urbán Lajos, hogy például a zöld elvárás az nem jó! Ezt nem értem. Minél zöldebb az elvárás, annál kevésbé érdekli, hogy mi történik, csak adja a pénzt. Smile Nem? Legalábbis nekem eddig ez volt a tapasztalatom. Vélemény?

Huhh, megcsináltam a kvalikat, de csúfosat buktam. Több, mint egy másodpercet hibáztam ahhoz képest, amit vártam magamtól. Ráadásul mindkét kvalin, úgyhogy ez megint egy érdekes futam lesz... Sad Nem értem, hogyha rookie osztályban minden héten remekel a fiú és több tizedet javítok a nettó legjobb időmhöz képest, akkor most miért fut 1 másodperccel többet?! Rejtély... Sad
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Szomb. Ápr. 25, 2015 3:54 pm

BP - M1

Én Szuromiékkal értek egyet. Bár még sohasem elégedetlenkedtek velem a szponzorok, mióta újrakezdtem a játékot.

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szomb. Ápr. 25, 2015 4:28 pm

GD - A35

Miután a sötét zöld mindig a legjobbat jelenti, Én maradok a saját elképzeléseimnél. Smile Mindenki tegyen saját belátása szerint... Smile A szponzorom sötét zöld volt, nyertem a versenyeket, mégsem hagyott el. Smile Sem most, sem máskor. Nekem ennyi elég. Smile
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Szomb. Ápr. 25, 2015 5:08 pm

Nyilván nem hagyott el. Smile
Hiszen megfeleltél a magas elvárásoknak.

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Szomb. Ápr. 25, 2015 6:57 pm

Valamiért az én Q1-em sem sikerült úgy, ahogy vártam. Sad

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by madbboy Szomb. Ápr. 25, 2015 9:07 pm

Nem tudom miért hibáztál...
Az idő hibátlan, a tapadás jó.

1-el nőtt a személyzet motivációja az edzéstől! Ilyen rossz még sosem volt! Sad

madbboy

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 2 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 44 oldal Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.