AC Villám Focisuli és Futsal Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GPRO menedzserek IDE!

+8
totitomi
kareszty
Luremt
zszanyi
antimi
madbboy
Balogh Patrik
Balogh
12 posters

33 / 44 oldal Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Next

Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Szer. Dec. 30, 2015 10:07 am

Szerintem a Yokó legalább csak 35-40 fok környékén érheti utol a Dunnót. De a tartóssága akkor is elmarad tőle.
I think that Yoko can be faster than Dunno but at 35-40°C, at least. However, durability of Dunno is higher.

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Joaquinkinty Szer. Dec. 30, 2015 11:33 am

Balogh Patrik írta:Szerintem a Yokó legalább csak 35-40 fok környékén érheti utol a Dunnót. De a tartóssága akkor is elmarad tőle.
I think that Yoko can be faster than Dunno but at 35-40°C, at least. However, durability of Dunno is higher.

JQ-E

Im not agree. Dunnos are faster than yokos in dry for sure. No matter how hot is the race and more duration.
But yoko isnt a bad a pick if you are in money trouble.

Joaquinkinty

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szer. Dec. 30, 2015 6:58 pm

And what about the different of the avonn and conti?

Avonn is very faster than conti on the qualifies. But what is the different in the 20°C/dry? I would like to know the time! Smile And of course the conti's dry skills are much better than avonn. What's the better option for Us? For me, for you, for everybody?

If the temperature is 20°C, or if 35°C? I think, the avonn is good for promotion. Right? Or not? Smile And You can grow your balance... This is so important!

I hate dunno, because everybody choose this supplier. Smile Maybe fast, but if everybody choose this, lot of managers will be slower, because everybody can't be the fastest on every races... Smile

What do You think about it?
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Joaquinkinty Szer. Dec. 30, 2015 7:15 pm

gutidavid írta:And what about the different of the avonn and conti?

Avonn is very faster than conti on the qualifies. But what is the different in the 20°C/dry? I would like to know the time! Smile And of course the conti's dry skills are much better than avonn. What's the better option for Us? For me, for you, for everybody?

If the temperature is 20°C, or if 35°C? I think, the avonn is good for promotion. Right? Or not? Smile And You can grow your balance... This is so important!

I hate dunno, because everybody choose this supplier. Smile Maybe fast, but if everybody choose this, lot of managers will be slower, because everybody can't be the fastest on every races... Smile

What do You think about it?

The diffence between bot suppliers are so close. There arent almost any difference in peak temperature. Dont worry about that.
Obviously you have to keep in mind wich division are you racing. I wouldnt never pick avons in Master, too low pace to be competitive there. If were talking about pro, things are different. Obviously contis are way better than avons.
Contis is a supplier to do a one big push and retain your current division. You would have to pick that tyre if your pace due to worse driver and lower car lvl in your group make you qualify to the bottom of the grid.
But if you were able to retain without so much problems because you have good driver, buget and nice car lvl, the best choice would be yokos/Dunnos.

Avon could make your promote ofcourse, but you have to keep in mind whay kind of supplier are picking the rest of managers in your group... If most of managers are picking yoko/Dunno, you should pick that tyre... Specially if youre going for promotion you should pick Dunno.

You shouldnt hate Dunno. If almost everybody pick this supplier, is because simply is the best supplier!

JQ-E

Joaquinkinty

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szer. Dec. 30, 2015 7:46 pm

Joaquinkinty írta:
You shouldnt hate Dunno. If almost everybody pick this supplier, is because simply is the best supplier!

JQ-E

Ok, I agree with You, but if in my group 25 managers will pick dunno, and 10-12 managers are so good and fast, and blablabla, it mean, that my way will be harder than I pick other supplier.

I got 16 points in the pro, but if I pick dunno in the last season, maybe the retain would have been harder than my way. Right? Or not? I start to think about the yoko, but when I experienced yoko's properties on the races - in the elite -, I decided, that I never will pick this supplier. :D But now more and more managers talking about yoko, and yoko's perfect skills... Shshsss Pfpfpfffff :)))

Hard things, it's true.
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by totitomi Szer. Dec. 30, 2015 8:16 pm

TT-M4

Örülök, hogy itt van Joaquin, de én csak németül beszélek.
Valaki lefordítaná, hogy miről diskuráltok?

totitomi

Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szer. Dec. 30, 2015 8:24 pm

Hjajj, bocsánat, nagyon belelkesedek itt a végén, hogy jönnek-mennek a használható és élvezhető információk. Smile Elfelejtem magyarul is leírni, amit írtam... Bocs, TÉTÉ! Smile

Arról fecserészünk itt, hogy milyen különbségek vannak az egyes gumik között. Smile Azt próbálnám kideríteni, hogy mekkora különbség van az avonn és a conti között időben, köridőben.

Néhány szezonnal ezelőtt a többség avonnal futotta a versenyeket, csak az utolsó időben kezdett ennyire nagy méreteket ölteni a dunno/yoko favorizálása.

A yokot elvetettem mindig, mert amikor volt szerencsém az elite-ben kipróbálni, annyira kedvezőtlen volt a tartóssága, hogy semmi értelmét nem láttam később magamnak azt választani. Nekem ez a gumi olyan semmilyen. Nem jó sem száraz, sem vizes pályán, nem is tartós, nem bírja a magasabb hőmérsékletet sem, stb... Smile Sajnos nem látok olyan nagy előnyt a dunnónál sem, jóllehet, hinnem kell az elites - és ott bent maradó - menedzsernek, menedzsereknek.

Azt írtam különben az előbb, hogyha egy csoportban 25 menedzser dunnot választ, akkor nincs garancia még a bent maradásomra sem, mert mi van akkor, ha a többiek is ugyanolyan jók - vagy még jobbak -, mint Én... A conti parádés választás volt számomra az első szezonban, és most azon gondolkozom, hogy avonnt válasszak, vagy maradjon a conti...

16 pontot szereztem PRO-ban, de ebből lehetett volna 50 pont is, ha nyomom az összes forró versenyt, de nem volt ez cél, főleg a kezdeti tesztek után. Szóval, ha dunnóval futok a előző szezonban, akkor nem biztos, hogy szerzek 16-ot, ahogyan a bent maradás sem lett volna ilyen egyszerű: győztem az első versenyen azonnal, nem kis előnnyel, de sokkal erősebb autóval. Mostanában egyre több és több menedzser beszél pozitívan a yokóról, ezért elkezdtem gondolkozni ismét rajta. pffff Kezdek elbizonytalanodni. Smile

Szerintem rögtön most az első verseny kedvez az avonnak. Vagy nem? Rosszul látom? Az avonn nem a legjobbat nyújtja a négy - szóban forgó - gumi közül a kvalikon???
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szer. Dec. 30, 2015 8:50 pm

El tudok menni szabadságra olyan menedzserhez is, aki már visszavonult, azaz "retired" állapotban van? Vagy ez nem lehetséges...? Mit tudtok erről?

Can I go to holiday to a manager, who retired in the past? Or it's impossible? What do You think about it?

Edit: And Joaquin, who will be your next tyre supplier? :) Dunno again?
És Joaquin, ki lesz a következő gumiszállítód? Ismét a Dunno?
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Joaquinkinty Szer. Dec. 30, 2015 9:04 pm

gutidavid írta:
Joaquinkinty írta:
You shouldnt hate Dunno. If almost everybody pick this supplier, is because simply is the best supplier!

JQ-E

Ok, I agree with You, but if in my group 25 managers will pick dunno, and 10-12 managers are so good and fast, and blablabla, it mean, that my way will be harder than I pick other supplier.

I got 16 points in the pro, but if I pick dunno in the last season, maybe the retain would have been harder than my way. Right? Or not? I start to think about the yoko, but when I experienced yoko's properties on the races - in the elite -, I decided, that I never will pick this supplier. Very Happy But now more and more managers talking about yoko, and yoko's perfect skills... Shshsss Pfpfpfffff Smile))

Hard things, it's true.

If you are weaker than so many people in your group, obviously you must to pick contis because this supplier fits perfectly the one big push strategy! Thats the key.

You have to figure out how strong or weak are you and your group mates to decide your pick obviously after check their picks and your plans future... Is not a easy to figure out...you need little exp about checking all of this and figure out your pace with each supplir aproximately... But you have to do all this stuff to considere the money management!!! I mean the average results Wink

JQ-E

Joaquinkinty

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by lajosveres Szer. Dec. 30, 2015 9:06 pm

"Néhány szezonnal ezelőtt a többség avonnal futotta a versenyeket, csak az utolsó időben kezdett ennyire nagy méreteket ölteni a dunno/yoko favorizálása."

Azt hiszem S47-48 között nőtt meg az A ára 1 misiről, 1,2-re, ezért csökkent a népszerűsége

Nem hiszem, hogy egy-egy gumimárkát érdemes lenne megítélni egy (rész)szezonban nyújtot teljesítménye alapján, túl sok egyéb tényező befolyásolhatta azt, és persze azt sem kell elfelejteni, hogy a spórolt pénzt lehet máshol befektetni.
Abban viszont egyetértek, hogy figyelembe kell venni, hogy mely gumit hányan választják a csoportban. Ha bennmaradásra játszunk, akkor érdemes eltérni a többségtől, de más esetben nem feltétlenül, és hát ugye azért nem kell utálni egy gumit, mert sokan választják.

Nem véletlenül vagyok én is ennyire bizonytalan, mindegyik guminak megvan az előnye és a hátránya, elég jól kiegyensúlyozva, nehéz magabiztosan dönteni. Egyelőre amiben biztos vagyok A, Y, D és C között fogok választani, a P túl gyenge, a többi meg túl drága.

lajosveres

Hozzászólások száma : 103
Csatlakozás ideje : 2015. Nov. 14.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szer. Dec. 30, 2015 9:49 pm

GD - P4

Yes, I have to think about everything. :D
Igen, gondolnom kell mindenre!

Because of this, the GPRO is a good game and We have more way to take successes. :)
Ezért is jó játék a GPRO, hiszen több út vezet a sikerhez! :)

Ami már biztos - illetve eddig is tudtuk: PRO-tól a pipit senki nem választja, pedig most beszéltem Mayával, aki azt mondja, hogy "hihi, sokan nem tudják, hogy a pipit lehet masterben is jól használni, próban meg pláne, nem értem, hogy miért tartják eleve halott ötletnek sokan!"
One thing is sure - and We knew it in the past: in the PRO - or higher class -, nobody choose the pipi, but I talked with Maya, who said to me, that "hihi, lots of people don't knows, that the pipi would be good supplier in the master too, if somebody is smart, especially in the PRO  too, I don't understand, that why is this dead idea for lots of managers!"

Folytatom: Badyeart nem választunk pro-ban mert drága, a többiről már nem is beszélek, tehát valóban maradt négy lehetőség: Avonn, Yoko, Dunno, Conti. Azt is tudjuk, hogy a conti a legalkalmasabb választás akkor, ha csak egy szimpla bent maradás a cél. Viszont azt sem szabad elfelejteni, hogy egyre többen fel is tudnak jutni contival.
Continue: Badyear isn't good choice in pro, because it's too expensive, the rest is too expensive too, therefore We have four oppurtunity. A, Y, D, C. We knows too, that the conti is the best choice, if We want simple to keep ourselves in same group. But We must keep in our mind, that more and more managers can do the promote to master with conti.

Lajos! Szerinted az a tény, hogy 1,000,000-ról 1,200,000-re emelték az avonn árát, ennyire befolyásolta a menedzsereket az elpártolásban? Szerintem a 200,000 dollár különbség nem sok, a Dunno sokkal drágább! Az a baj, hogy már az első napon öten beválasztják a dunnot, a többiek pedig mennek utánuk, mint a bohócok, mert félnek... :)
Do You think, that this fact, from 1,0 million $ to 1,2 million $ (avonn price), it was an influencing factor of the managers? I think, this 200,000 $ different is not too big different, the dunno is much costly! The problem is, that 5 manager/group already choosing the dunno on the first day after the season reset, and after this step everybody follow these few managers, like an sheep, or clowns, because they are afraid. :D

Az lenne a legjobb, ha az első tíz menedzser vállalná ismét az avonnt, akkor szerintem a többi sem félne tőle. :)
The best way would be for us, if the first ten manager would choose the avonn, because I think, after this step the others wouldn't afraid of this. :)

Sajnos igaz, jelenleg a Dunno a legjobb választás a PRO-MASTER közti úton. :)
It's true, now the dunno is the best option for us, when We are on the road from PRO to master. :)
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Szer. Dec. 30, 2015 10:02 pm

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 CxmxGVF_b2nq_-woyv1JNtVa-W8cXSF01xs7AxhKh22WKDHS_-JzMVci99E417Svotp6JECr3WDsQRrzt5AOmaGsSqGWA7fj97CbuEihBtm7PGZWf-XhnBGDQLG8mphs7gdxMPdcALhGweZ3hzs8IcrGU2lMx1Zom3Haq5RFxv23szVnBM7ud6a5tUnixfzDB5ynQqgAxWFPBuZTDcEJ-EYhu7cV8hgDkpK4ZK41r0PrxqeLhK3OeuNv5Fkmx4DbdUJt6KmmMOo3kwBvjTcUOP1jDDz8sIC1enW-8qLctuuUmjGziuZr-IqnDzVQ_NyechjwVThYef4YDTCLqPXGu9KxWvYwMmclOUZkgNiVpqj8UAn8mYsCuP35JD6f5gFjXLDXyiyapQDDQSzleLTUtAEePDbWvQhM5hzlC9xizx1VTbdj-JUBbPYC8ul_Zrhc7w0rE2_PG8cV7dgywu2g7tyb4qJz77Qp_5rZQLXJsP3Kc62Xeti9jdjLs_FEmXWFWXJpbuhQEzhGn80ILX4Nyi5djkmPy9K-U92XuRYxYiDc5_ZI-G87bkIqhZGrLC21sEP1=w657-h404-no

Mai állapot. :)
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Szer. Dec. 30, 2015 10:14 pm

lajosveres írta:
Azt hiszem S47-48 között nőtt meg az A ára 1 misiről, 1,2-re, ezért csökkent a népszerűsége
Sok dolog közrejátszhatott ebben. Nemcsak az eső lett kevesebb, hanem a menedzserek már kezdenek ráérezni arra, hogy nagyjából mekkora előnyt jelent a maxos tartósság. Ráadásul a menedzserek úgy viselkednek, hogy mindig egy kicsit jobbak akarnak lenni a másiknál (kerüljön bár egy kicsit többe), így szépen lassan igénybe veszik a gumiszállítók adta lehetőségeket ezen a téren is.
Az biztos, hogy elég szélsőséges körülmények kellenek ahhoz, hogy az Avonn gyorsabb legyen a Dunnónál. És az 1. verseny NEM egy ilyen szélsőséges körülmény.

Many things could play a role in this. Not only the rain have became less, but the managers begin to feel what is the advantage of maximum durability. Plus, managers (or racers) behave that they want to be better than the others but only with a little more expenses. So they use the possibilities of suppliers, too.
It's sure that the conditions must be very extreme if we want to see that Avonn is faster than Dunno. And the first race is NOT too extreme.

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by lajosveres Csüt. Dec. 31, 2015 7:55 am

VL - P1

Az A népszerűségének csökkenése, az árának emelése nagyon egybeesik, ezért bár nyilván egyéb tényezők is hatással lehettek a népszerűségvesztésnek, szerintem ez volt a fők ok. Látszik, hogy alig tudunk a gumi között dönteni, végül nüansznyi dolgok döntenek.
S47 végén én is az A és a Y között vacilláltam S48-ra, és bizony erősen közrejátszott végső választásomban az A áremelkedése. Szerintem sokan vannak akik az árak miatt eleve csak e két gumi közül választottak, ebben pedig komoly jelentősége lehet az árkülönbségnek.

Egyébként a csoportomban egyelőre 4Y és 1P választás van, utóbbi kiesésre játszónak tűnik.

lajosveres

Hozzászólások száma : 103
Csatlakozás ideje : 2015. Nov. 14.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Csüt. Dec. 31, 2015 2:04 pm

GD - P4

Az avonn elvesztette népszerűségét, mert 1,0 millióról 1,2 millióra emelkedett az ára, ezért sokan átpártoltak a dunnohoz, mert az kicsit "olcsóbb", mindössze 2,2 millió. Ez kissé vicces. :) Visszanéztem a meleg versenyeket a conti eredményei miatt, illetve azt tapasztaltam, hogy avonnal ugyanúgy javítottak 15-20 helyet a rajtrácshoz képest, mint a contisok. Ezután hűvösebb versenyeken is láttam hasonló produkciókat avonnal, szóval most már tényleg kezdek elveszni. :)

Amit most mindenképpen szeretnék tudni: Melyik a leggyorsabb gumi kvalira? A három legdrágább gumit leszámítva persze... A másik pedig még jobban érdekel: a badyear vizes teljesítménye parádés. Milyen módon kompenzálja a badyear az alacsonyabb tehetséget, avagy gyorsabb lehet -e a pilótám a 135-ös tehetséggel ezzel a gumival a 200 fölötti tehetségű pilótával rendelkező, ám dunnóval futó versenyzőkkel szemben... A pénz most lényegtelen, az elvek érdekelnek. Tapasztalatok?

I would like to know absouletely this: what's the best tyre on the qualifies...? Except the three most expensive suppliers...
I'm intersting about other theme: BADYEAR is perfect in the wet. How compensate the full wet performance if my driver's talent is little low, or the more talented drivers are faster with dunno, what's performance is much weaker...? The money isn't important now, I'm interesting about the facts! Experiences? What do You think about it?


Edit: Az Én csoportomban egyelőre sokan DUNNÓT választottak, alig van yoko és avonn, de van két pipi.
In my group many managers picked DUNNO, I see only one yoko and avonn, but I see two pipi. :)
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Csüt. Dec. 31, 2015 3:23 pm

gutidavid írta:
I would like to know absouletely this: what's the best tyre on the qualifies...?
I think that it's Dunno or Yoko. :D

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Csüt. Dec. 31, 2015 4:17 pm

Balogh Patrik írta:
gutidavid írta:
I would like to know absouletely this: what's the best tyre on the qualifies...?
I think that it's Dunno or Yoko. :D

But the avonn's warm up distance is very green. :) It mean, the qualify is so fast, or not?
De az avonn bemelegedési távolsága zöld. Ez azt jelenti, hogy elég gyors, vagy nem?

Fontosabb a száraz teljesítmény csíkja?
The dry sticks are more important?
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Csüt. Dec. 31, 2015 4:49 pm

Szerintem a kettő együtt számít a kvalikon.

I think that both things are important in qualis.

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by zszanyi Csüt. Dec. 31, 2015 5:13 pm

SZZ -A36

Another theme: testing.
I would like to try in this year the following: What is the maximum point what you get after Test points turn to charachter points. I have choosen Top speed as Research priority 8 times in Kyalami and I got 49.4 Power test points. So the question is ( I know it depends on Facility levels - Windtunnel, and so on) how many car charachter points I get.

What is your tip?


Másik téma: tesztelés.

Ezt szeretném ebben a szezonban kipróbálni, megtapasztalni, mennyi az a maximális pontszám ami tesztpontból eljut autókarakter pontig. A mostani teszten 8x választottam a Csúcssebesség prioritást s 49.4 teljesítmény pontom lett. A kérdés tehát (azon felül, hogy mindez a kétesítmény szintjétől is függ) hány pontom lehet 3 kör múlva.

Tippek?


A hozzászólást zszanyi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 31, 2015 5:21 pm-kor.

zszanyi

Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Csüt. Dec. 31, 2015 5:13 pm

GD - P4

Balogh Patrik írta:Szerintem a kettő együtt számít a kvalikon.

I think that both things are important in qualis.

Értem. Jó. :) Még egyszer megkérdezem azt is, hogy elmehetek szabadságra olyasvalakihez, aki már visszavonult?
I Understood. Good. :) I ask You one more time, that can I go to holiday to somebody, who retired?

May your coming year be filled with magic, and dreams, and good madness...
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by zszanyi Csüt. Dec. 31, 2015 5:15 pm

gutidavid írta:GD - P4

Értem. Jó. Smile Még egyszer megkérdezem azt is, hogy elmehetek szabadságra olyasvalakihez, aki már visszavonult?
I Understood. Good. Smile I ask You one more time, that can I go to holiday to somebody, who retired?


SZZ- A36

How do you mean go holiday? In personal life? I think this is none of GPRO business where you are during your holiday. Smile But this is my personal thought. Smile

zszanyi

Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Csüt. Dec. 31, 2015 5:17 pm

GD - P4

zszanyi írta:SZZ -A36

Another theme: testing.
I would like to try in this year the following: What is the maximum point what you get after Test points turn to charachter points. I have choosen Top speed as Research priority 8 times in Kyalami and I got 49.4 Power test points. So the question is ( I know it depends on Facility levels - Windtunnel, and so on) how many car charachter points I get.

What is your tip?


Az a tippem, hogy fordítsd le légyszíves magyarra, amit írtál, ahogyan mi is csináljuk. Valaki nem érti az angolt, így nem tud érdemben reagálni arra, amit kérdezel... :)
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by gutidavid Csüt. Dec. 31, 2015 5:21 pm

zszanyi írta:
gutidavid írta:GD - P4

Értem. Jó. :) Még egyszer megkérdezem azt is, hogy elmehetek szabadságra olyasvalakihez, aki már visszavonult?
I Understood. Good. :) I ask You one more time, that can I go to holiday to somebody, who retired?


SZZ- A36

How do you mean go holiday? In personal life? I think this is none of GPRO business where you are during your holiday. :) But this is my personal thought. :)

Nem az igazi életben gondoltam. :) Arra gondoltam, hogyha az egyik barátom visszavonult a játékban, de be tud lépni, helyettesíthet -e így is engem. Amikor kiválasztom a játékost a listában, ott van, de visszavonult állapotban. Nem tudom, hogy így elmehetek -e szabadságra. :)
I mean, that if somebody retired from the game, can He/She play with my account, if I go to holiday?
gutidavid
gutidavid
Admin

Hozzászólások száma : 725
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Belém do Pará

http://acvillam.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by zszanyi Csüt. Dec. 31, 2015 5:23 pm

SZZ - A36

Happy new Year all of you guys!


Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok! Smile

zszanyi

Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Balogh Patrik Csüt. Dec. 31, 2015 6:26 pm

zszanyi írta:

What is your tip?[/b]
---------------------------
Tippek?
+7

Balogh Patrik

Hozzászólások száma : 184
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

GPRO menedzserek IDE! - Page 33 Empty Re: GPRO menedzserek IDE!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

33 / 44 oldal Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.